PANEL KIBICA



BANERY

WYKONAWCA

DRUŻYNA

BRAMKARZE
Nr Zdjęcie Imie Nazwisko Rocznik Kluby Wychowanek Pozycja
1 Michał Dumieński 1996 Promień Żary, Warta Poznań Promień Żary Bramkarz
12 Rafał Misztal 1984 Olimpia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, GKS Bełchatów, Jagiellonia Białystok, GKS Bełchatów, Hetman Zamość, GKS Bełchatów, Widzew Łódź, GKS Bełchatów, Dolcan Ząbki, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Olimpia Warszawa Bramkarz
24 Damian Podleśny 1995 Lewart Lubartów, GKS Bełchatów, Lechia Gdańsk Lewart Lubartów Bramkarz
24 Paweł Skiba 1998 - Chojniczanka Chojnice Bramkarz
OBROŃCY
Nr Zdjęcie Imie Nazwisko Rocznik Kluby Wychowanek Pozycja
20 Daniel Chyła 1988 Sparta Oborniki, Zagłębie Lubin (ME), Zagłębie II Lubin, Zagłębie Lubin, Górnik Polkowice, Flota Świnoujście, Okocimski KS Brzesko Wiekowianka Wiekowo Boczny Obrońca / Defensywny Pomocnik
4 Piotr Kieruzel 1988 MSP Szamotuły, Sparta Oborniki, Zaglębie Lubin, Ruch Chorzów, Warta Poznań, Flota Świnoujście Żaki 94 Kołobrzeg Środkowy Obrońca
21 Wojciech Lisowski 1992 Stal Szczecin, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin Piast Chociwiel Boczny Obrońca
2 Michał Markowski 1990 Zagłębie Lubin (ME), Zagłębie II Lubin, Zagłębie Lubin (ME), GKP Gorzów Wielkopolski, Zagłębie Lubin (ME), Zawisza Bydgoszcz Start Namysłów Środkowy Obrońca
6 Przemysław Pietruszka 1984 Victoria 95 Przecław, Flota Świnoujście, Pogoń Szczecin, Podbeskidzie Bielsko-Biała Victoria 95 Przecław Boczny Obrońca / Skrzydłowy
25 Marek Pliszka 1997 Borowiak Czersk (juniorzy), Chojniczanka II Chojnice Borowiak Czersk Boczny Obrońca
3 Błażej Radler 1982 Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko - Biała, Górnik Zabrze, Odra Wodzisław Śląski, AFC Tubize, Znicz Pruszków, Odra Wodzisław Śląski, Pogoń Szczecin, ROW Rybnik Rymer Niedobrzyce Środkowy Obrońca
POMOCNICY
Nr Zdjęcie Imie Nazwisko Rocznik Kluby Wychowanek Pozycja
16 Łukasz Białożyt 1989 Amica Wronki, Lech Poznań, GKP Gorzów Wielkopolski, Odra Wodzisław Śląski, Warta Poznań, Jarota Jarocin, Radomiak Radom 1920 Mosina Środkowy Pomocnik
19 Przemysław Czerwiński 1995 Lechia Gdańsk, Lechia II Gdańsk Kolejarz Chojnice Środkowy Pomocnik / Skrzydłowy / Boczny Obrońca
23 Krystian Feciuch 1989 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Pogoń Świebodzin, Polonia Warszawa (ME), Polonia Warszawa, GKP Gorzów Wielkopolski, Lubuszanin Trzcianka, Miedź Legnica, Pogoń Barlinek Lubuszanin Trzcianka Środkowy Pomocnik
9 Marek Gancarczyk 1983 Moto Jelcz Oława, Górnik Polkowice, Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Moto Jelcz Oława, SSV Markranstädt Moto-Jelcz Oława Skrzydłowy
26 Damian Gałązka 1996 Bug Wyszków Bug Wyszków Skrzydłowy
7 Rafał Grzelak 1982 Widzew Łódź, Orzeł Łódź, ŁKS Łódź, Ruch Chorzów, MSV Duisburg, Piotrcovia, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Boavista Porto, Skoda Xanthi, Steaua Bukareszt, Arka Gdynia, Flota Świnoujście Widzew Łódź Ofensywny Pomocnik
8 Paweł Iwanicki 1984 Czarni Żagań, Pogoń Świebodzin, Mieszko Gniezno, Warta Poznań Lubuszanin Trzcianka Skrzydłowy / Boczny Obrońca
22 Przemysław Laskowski 1995 - Chojniczanka Chojnice Środkowy Pomocnik
27 Rafał Majtyka 1998 Iskra Szydłowo (juniorzy) Iskra Szydłowo Środkowy Pomocnik
18 Jakub Mrozik 1993 Lider Włocławek, Nielba Wągrowiec Polonia Bydgoszcz Środkowy Pomocnik
22 Bartłomiej Niedziela 1985 Pilica Białobrzegi, Polonia II Warszawa, Ruch Wysokie Mazowieckie, Jagiellonia Białystok, Motor Lublin, Górnik Łęczna, Flota Świnoujście, Arka Gdynia, Flota Świnoujście, Górnik Łęczna Pilica Białobrzegi Skrzydłowy / Ofensywny Pomocnik
10 Mateusz Piechowiak 1997 Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec Środkowy Pomocnik / Skrzydłowy
19 Łukasz Suchocki 1987 Jeziorak Iława, Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz Jeziorak Iława Skrzydłowy
5 Paweł Zawistowski 1984 ŁKS Łódź, UKS SMS Łódź, Heko Czermno, KS Paradyż, Znicz Pruszków, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, Zawisza Bydgoszcz, Korona Kielce, Górnik Łęczna ŁKS Łódź Środkowy Pomocnik
NAPASTNICY
Nr Zdjęcie Imie Nazwisko Rocznik Kluby Wychowanek Pozycja
26 Jeremiasz Grela 1997 Chojniczanka II Chojnice Chojniczanka Chojnice Napastnik
18 Rafał Leśniewski 1985 Nielba Wągrowiec, Zawisza Bydgoszcz, Olimpia Elbląg Nielba Wągrowiec Napastnik / Skrzydłowy
17 Tomasz Mikołajczak 1987 Obra Kościan, Nielba Wągrowiec, Lech Poznań, Polonia Bytom, Lech Poznań, Nielba Wągrowiec Obra Kościan Napastnik
7 Andrzej Rybski 1985 Widzew II Łódź, Widzew Łódź, Polonia Bytom, ŁKS Łomża, Górnik Polkowice, Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Odra Wodzisław Śląski, Termalica Nieciecza ŁKS Łódź Napastnik / Ofensywny Pomocnik
11 Rafał Siemaszko 1986 Orkan Rumia, Arka Gdynia, Gryf Wejherowo Orkan Rumia Napastnik / Skrzydłowy