PANEL KIBICABANERY

WYKONAWCA

Bartłomiej Niedziela: Rywalizacja jest bardzo wysoka

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
Bartłomiej Niedziela: Rywalizacja jest bardzo wysoka
wywiady - 2015-04-03


Jakub Piekut: Powrót do pierwszego składu i od razu dwie asysty. Trzeba przyznać, konkretne wejście.
Bartłomiej Niedziela: No tak. Przede wszystkim jednak cieszy to, że udało nam się wygrać mecz. Nie jest to nic nowego, jak powiem, że każdy walczy i trenuje w tygodniu po to, by grać w pierwszym składzie, a nie siedzieć na ławce. Trener postawił na mnie w meczu z Dolcanem, wygraliśmy 3:0 i trzeba się z tego cieszyć.

W tej rundzie ta rywalizacja na skrzydłach jest spora, zwłaszcza teraz gdy po kontuzji wrócił już Paweł Iwanicki, a zimą doszedł jeszcze Łukasz Suchocki. 
Zgadza się, dlatego jest tak jak mówiłem już wcześniej - po to się wychodzi na boisko w trakcie treningów, by przekonać do siebie trenera. A konkurencja jest jak najbardziej potrzebna, gdyż bez tego nie podnosi się swoich umiejętności. U nas właśnie na skrzydłach ta rywalizacja jest bardzo wysoka i myślę, że akurat tutaj ten ból głowy trenera jest bardzo pozytywny. 

Nie każdy spodziewał się, że zagracie w Ząbkach aż tak dobry mecz. Niepokonany Dolcan w meczach u siebie w tym sezonie, tym razem poległ. Niespodzianka czy po prostu Chojniczanka w meczach z czołówką, nawet na wyjeździe jest w stanie częściej przywozić komplet punktów.
Nieskromnie powiem, że nie ma takiego zespołu w tej lidze, którego możemy się obawiać. Udowodniliśmy już to chociażby jesienią, gdzie potrafimy wygrać z każdym, czy jest to lider Termalica Nieciecza czy też Miedź Legnica na wyjeździe. W I lidze wszystkie zespoły są do ogrania, dlatego nawet jak bedziemy grali na wyjeździe z bardzo mocną drużyną, to nie będziemy się jej obawiać. 

To teraz już tylko brakuje zwycięstwa w Chojnicach. W tym roku jeszcze wam się to nie udało.
Zagraliśmy już tutaj dwa mecze i nie udało się ich wygrać, dlatego mam nadzieję, że tym razem sprawdzi się przysłowie "do trzech razy sztuka". Liczymy na zwycięstwo, jesteśmy dobrze przygotowani i mamy nadzieję, że te trzy punkty zostaną w końcu w Chojnicach.

Czyli ile jutro punktów pojedzie do Nowego Sącza? 
(śmiech) zero

Dziękuję za rozmowęAutor:
Jakub Piekut
www.twitter.com/JakubPiekut– R E K L A M A –


Komentarze: 1
KOMENTARZE
szperka (Gość) 2015-04-03 16:27:50
panie Niedziela liczymy na dobrą formę w kolejnych meczach. z Sandecją tylko zwycięstwo.
*Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu chojniczanka.pl.
Klub nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

*Nick:
E-mail:
*Treść:
*pola wymagane