PANEL KIBICABANERY

WYKONAWCA

Michał Markowski: Czujemy niedosyt

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
Michał Markowski: Czujemy niedosyt
wywiady - 2015-03-16


Pomeczowa rozmowa ze środkowym obrońcą Chojniczanki - Michałem Markowskim.

Myślę, że zagraliśmy całkiem dobre spotkanie. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji podbramkowych i nie pozwoliliśmy na zbyt wiele przeciwnikowi. Szkoda, że żadnej z tych sytuacji nie udało się wykorzystać i ta piłka nie chciała wpaść do bramki, bo np. Łukasz Suchocki mógł się pokusić o strzelenie bramki na boisku na którym przecież nie tak dawno jeszcze grał regularnie jako zawodnik Olimpii.
Możemy być zadowoleni, że z tego ciężkiego terenu wywozimy jeden punkt, choć mamy też pewien niedosyt.

Z jednej strony wywozicie z Grudziądza po raz pierwszy punkt, ale jednak ta przewaga momentami była bardzo wyraźna i gdybyście zdobyli 3 punkty, byłyby one w pełni zasłożone.
Na pewno tak. Przyjechaliśmy tutaj z założeniem by przerwać tę złą passę i wygrać ten mecz. Nie udało się, ale postaramy się w meczu z GKS-em Katowice o te 3 punkty, które dzisiaj nam się należały.

Zagraliście także na zero z tyłu i bez otrzymanej kartki. Ciężko oto było w waszych ostatnich meczach wyjazdowych.
Zagraliśmy skutecznie w pojedynkach 1 na 1 i nie pozwoliliśmy rozwinąć skrzydeł ofensywie Olimpii. Mam nadzieję, że uda nam się to utrzymać w kolejnych meczach. 

Dzisiaj za swoimi plecami mieliście debiutanta - Damiana Podleśnego. Jak wyglądała ta komunikacja i współpraca między wami zwłaszcza, że Damian dopiero od niedawna gra w Chojnicach. 
Oceniam ją całkiem dobrze. Damian nie miał zbyt wiele pracy, ale jak już musiał interweniować to dobrze sobie radził i jestem pozytywnie ustosunkowany do jego postawy w debiucie. Myślę, że będzie dobrym wzmocnieniem naszego zespołu. 

Dziękuję za rozmowę Autor:
Jakub Piekut
www.twitter.com/JakubPiekut– R E K L A M A –


Komentarze: 1
KOMENTARZE
m (Gość) 2015-03-16 08:39:34
Bardzo trafne spostrzeżenia!mówcie co chcecie o Mikim ale było widać jego brak a tak wszystko się zgadza!słabszy mecz garnka
*Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu chojniczanka.pl.
Klub nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

*Nick:
E-mail:
*Treść:
*pola wymagane