WYKONAWCA

Marek Gancarczyk: Przespaliśmy pierwszą połowę

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
wywiady - 2015-03-08

Wydaje mi się, że przespaliśmy trochę pierwszą połowę i wyglądało to jak wyglądało na tym boisku. Druga połowa już nie była taka zła. Szkoda straconej bramki i dwóch punktów, bo u siebie takie mecze musimy wygrywać.

Kuba Mrozik zdobył bramkę z dystansu, ale nie tylko on próbował uderzać z dużej odległości. Takie były wasze założenia przed tym spotkaniem, bo jednak jesienią niezbyt często uderzaliście z dystansu czy może jednak bardziej do tego przyczyniła sie słabsza postawa bardzo niepewnego bramkarza Chrobrego?
To było widać po pierwszej połowie, gdzie mieliśmy 2-3 sytuacje po stałych fragmentach gry, gdzie mogliśmy pokusić się o bramkę. Przy jednej sytuacji zabrakło mi kilku centymetrów bym sięgnął piłkę głową i może właśnie by coś wpadło do tej siatki. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie już dużo więcej sytuacji i myślę, że niezasłużenie zremisowaliśmy.

Niestety dopiero po czerwonej kartce Tomka Mikołajczaka mecz zrobił się dużo ciekawszy. W waszej grze też było widać już większe zaangażowanie niż w pierwszej połowie.
Szkoda, że Tomek dostał czerwoną kartkę. Nie chciałbym jednak tego analizować. Grając w dziesiątkę, widać było, że byliśmy zespołem do końca.