PANEL KIBICABANERY

WYKONAWCA

Bartłomiej Niedziela: Zrealizowaliśmy plan w 100%

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
Bartłomiej Niedziela: Zrealizowaliśmy plan w 100%
wywiady - 2014-11-23


Pomeczowa rozmowa ze zdobywcą pierwszej bramki dla Chojniczanki - Bartłomiejem Niedzielą

Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Myślę, że zrealizowaliśmy plan w 100%, bo nie na co dzień wygrywa się 5:0 w I lidze. W fajny sposób pożegnaliśmy się z kibicami na swoim stadionie. Nie możemy jednak zapominać o tym, że czeka nas jeszcze jeden mecz do rozegrania w Lubinie, gdzie na pewno nie będziemy składać broni i pojedziemy powalczyć o punkty.

Spodziewaliście się tego, że ten mecz może się aż tak dobrze dla was ułożyć? Zaczęliście bardzo dobrze, potem trochę oddaliście inicjatywę rywalowi, by po bramce Tomka Mikołajczaka na 2:0 już kompletnie go zdominować?
U nas było po prostu widać determinację i pewność siebie. Po bramce kontrolowaliśmy spotkanie, czego efektem była bramka Tomka Mikołajczaka i kolejne sytuacje podbramkowe. W drugiej połowie już nasza kompletna dominacja i końcowy wynik to 5:0. Myślę, że każdy tutaj w Chojnicach powinien być z niego zadowolony.

Biorąc pod uwagę waszą formę w tych ostatnich meczach, można powiedzieć, że aż szkoda, że już za tydzień przerywamy rozgrywki na parę miesięcy. 
Zgadza się. Choć co prawda jest to dopiero drugi wygrany mecz z rzędu. Teraz zobaczymy co będzie się działo w Lubinie, bo jeżeli tam wygramy to naprawdę będzie szkoda, że ta runda się kończy. Myślę, że jeżeli dopiszemy jakieś punkty po meczu w Lubinie, to naprawdę ta runda będzie dla nas udana i powinniśmy być z niej zadowoleni.

Zdobył Pan dzisiaj swoją pierwszą bramkę w barwach Chojniczanki. Trochę Pan na to czekał, ale się w końcu udało.
Nie ukrywam, że dla ofensywnych zawodników to taka bramka jest bardzo ważną sprawą. Oczywiście na pierwszym miejscu stawiamy dobro zespołu i jeżeli ten zespół wygrywa i chociaż się nie zdobywa bramki, to i tak jesteśmy zadowoleni, a jeżeli się uda zdobyć bramkę to już w ogóle ta radość jest jeszcze większa. 

Dziękuję za rozmowę. Autor:
Jakub Piekut
www.twitter.com/JakubPiekut– R E K L A M A –


Komentarze: 0
*Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu chojniczanka.pl.
Klub nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

*Nick:
E-mail:
*Treść:
*pola wymagane