PANEL KIBICABANERY

WYKONAWCA

Marek Gancarczyk: Zostawiliśmy zdrowie na boisku

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
Marek Gancarczyk: Zostawiliśmy zdrowie na boisku
wywiady - 2014-11-16


Zdobywca pierwszej bramki dla Chojniczanki - Marek Gancarczyk w pomeczowej rozmowie

Wygraliśmy walką, determinacją i udało się nam przeprowadzić kilka naprawdę fajnych akcji. Cieszą przede wszystkim trzy punkty, bo po naszych ostatnich porażkach były nam bardzo potrzebne. Kompletnie nie wiem co się z nami działo w tych ostatnich meczach. Dziś udało się wyciągnąć wnioski i te pozytywy z dzisiaj trzeba wykorzystać w kolejnych spotkaniach. Zostały nam dwa mecze, w których chcemy zdobyć jak najwięcej punktów ile tylko będziemy mogli i zakończyć tę rundę na spokojnym miejscu
.

Trzeci mecz z rzędu w którym masz udział przy bramce. Asysta z Wisłą Płock, bramka w Suwałkach i dzisiaj gol z Bytovią. Wystrzeliłeś z formą pod koniec rundy. 
Myślę, że tak, choć nie jest to jeszcze to co bym chciał. Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. 

Do momentu gdy Przemek dostał czerwoną kartkę, to Wy bardziej prowadziliście grę. Po wyrzuceniu naszego zawodnika z boiska, sytuacja się nieco zmieniła. Jakie były założenia na to, by wybronić ten korzystny wynik? 
Graliśmy dwoma defensywnymi pomocnikami i jednym napastnikiem, także za dużo się nie zmieniło po czerwonej kartce. Zostawiliśmy zdrowie na boisku, bo wiadomo, że w dziesiątkę gra się bardzo ciężko i Bytovia też stworzyła sobie kilka dobrych sytuacji, gdzie mogła paść bramka, ale na szczęście im się to nie udało.

Momentami dzisiaj wyglądało to tak, jakby grało 10 zawodników na 12 przeciwników. Chodzi mi tutaj o postawę sędziów w tym dzisiejszym meczu. 
Szczerze mówiąc, tak naprawdę nie patrzę na mecz przez pryzmat sędziego. Ważne, że my daliśmy z siebie wszystko i zdobyliśmy 3 punkty.

Dziękuje za rozmowę.Autor:
Jakub Piekut
www.twitter.com/JakubPiekut– R E K L A M A –


Komentarze: 1
KOMENTARZE
dd (Gość) 2014-11-16 21:13:28
Nie przesadzałbym, ze sędzia jakoś specjalnie skrzywdził Chojniczanke. Owszem czerwona kartka ustawiła mecz ale przynajmniej drugi faul Czerwinskiego był ewidentny. Jednak mecz w którym arbiter pokazuje 8, 9 kartek musiałby być jakoś szczególnie brutalny. A nie był! Sędzia zupełnie nie panował nad boiskiem, każde ostrzejsze wejście było kartkowane. Czasami te kartki były naprawdę z kosmosu. To jest większy problem z sędziami w tej lidze. Tutaj rzadko sa transmisje, więcej uchodzi tutaj na sucho, mniej nośne sa wpadki i kompromitacje. W ciagu 2 lat widziałem tutaj w Chojnicach moze z 2 sędziów na przyzwoitym poziomie. Największe pretensje mam do sędziego za przerywanie, gwizdanie, jakieś dyskusje z zawodnikami. Cieżko sie ogłada taki mecz w którym sędzia chce być najważniejszy.
*Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu chojniczanka.pl.
Klub nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

*Nick:
E-mail:
*Treść:
*pola wymagane