PANEL KIBICABANERY

WYKONAWCA

Przemysław Czerwiński: To był typowy mecz na remis

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
Przemysław Czerwiński: To był typowy mecz na remis
wywiady - 2014-11-02


Pomeczowa rozmowa z pomocnikiem Chojniczanki, Przemysławem Czerwińskim

Myślę, że to był taki typowy mecz na remis. Pierwsza połowa pod nasze dyktando, w drugiej trochę za bardzo pozwoliliśmy przeciwnikowi pograć. Gdybyśmy zagrali tak jak w pierwszej połowie to mogłoby to poksutkować zdobyciem trzech punktów.

Wracasz do składu Chojniczanki i nie przegrywamy meczu. Poprzednie mecze w których brałeś udział, nigdy nie kończyły się naszymi porażkami, a jak wypadłeś ze składu to zaczęliśmy przegrywać.
Słyszałem, że o tym niektórzy mówią, ale staram się o tym nie myśleć. Moim zadaniem jest w taki sposób pomóc kolegom na boisku, żebyśmy zdobywali 3 punkty w każdym meczu.

Jak Twoje zdrowie? Odczuwasz jeszcze jakiś skutki tej kontuzji? 
Tej kontuzji już nie odczuwam, ale ostatnio w tygodniu na treningu coś mi się stało z kolanem i tak do końca nie było za dobrze, ale dzisiaj już jest wszystko OK.

Dzisiaj można było zobaczyć taki pojedynek pomiędzymi byłymi graczami Lechii Gdańsk, w której to razem graliście. Łukasz Kacprzycki jednak boisko opuścił bardzo szybko, Ty zagrałeś pełne 90 minut, a, że zespoły podzieliły sie punktami, to takim zwycięzcą tego pojedynku można mianować Przemka Czerwińskiego.
Trochę mnie zdziwiło, że Łukasz zszedł z boiska już po przerwie, ale taka była decyzja trenera, który widocznie z czegoś musiał być niezadowolony.

Dziękuje za rozmowę. Autor:
Jakub Piekut
www.twitter.com/JakubPiekut– R E K L A M A –


Komentarze: 0
*Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu chojniczanka.pl.
Klub nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

*Nick:
E-mail:
*Treść:
*pola wymagane